Keď si kúpite produkt-LINEA, kupujete si zároveň kvalitu!


Pri každodenných starostiach nikdy nezabúdame na kontrolu kvality materiálov a výrobných procesov aplikovaných na naše výrobky.

Moderné výrobné technológie, kontrola kvality, dlhoročné skúsenosti a vyškolený odborný personál poskytujú dokonalú kvalitu produktu.


Naša ponuka:


Vyvážená cena a kvalita

povrchová a modelová rozmanitosť

vernosť a spoľahlivosť

príslušná konzultácie


Prečo dvere značky LINEA?


Zameriavame sa nielen na ochranu životného prostredia a rozmanitosť produktov, ale aj na využívanie najnovších technológiách a vývoj výrobných procesov.


Kvalita v centre pozornosti ...

Vyrábame kvalitu, ktorú možno zakúpiť za rozumnú cenu. S najnovšími technológiami, kvalifikovaným a motivovaný personálom odborníkov, vyrábame naše výrobky s heslom: "Nie lacne, ale lepšie. Úspech prostredníctvom kvality". Z tohto dôvodu používame len tie najlepšie materiály od známych výrobcov. Každý z materiálov a výrobkov prejde prísnou a dôslednou kontrou kvality predtým ako je hotový produkt dodaný zákazníkovi.


Profesionáli v srdci tvorby hodnôt

Dobré výsledky vyžadujú dobrú prípravu, najnovšie technológie a predovšetkým špeciálne zručnosti. Spracovanie výrobkov sa vykonáva výhradne vyškolenými odborníkmi. Neustále vzdelávanie a odborne prípravy sú pravidelne aplikované do výrobných procesoch, taktiež bezpečnosť práce a požiarne opatrenia sú pravidelne monitorované a sú zaisťované prostredníctvom systému vnútorného auditu a riadenia bezpečnosti.


Ponuka rozmanitosti ...

Okrem štandardných interiérových dverí, LINEA ponúkame široký sortiment funkčných dverí. V našom sortimente nájdete kompletný sortiment štandardných dverí, štýlových dizajnových dverí a funkčných dverí (protipožiarnych a izolačných dverí). Takže každý predajca má možnosť vysporiadať sa so širokým rozsahom dverí všetkých odrôd povrchu (CPL laminát ,HPL lamina, dvere s povrchovou úpravou RAL zo serie CLOR LINE, biely lak a pigment laku). V sortimente LINEA môžete nájsť aj dvere s aplikáciou hliníkových líšt na oživenie interiéru a ich zladenie s komponentami v ňom.


Byť individuálny ...

Navštívte naše webové stránky a môžte zistiť, že je k dispozícii veľa modelov , rôznych povrchov a materiálov, ako sú pigmentový lak , nerezovej lišty, vetracie mriežky. Taktiež je tu možnost splnenia individuálnych požiadaviek. Hľadáte špecificke dvere a nenašli ste ich ? My sme na to prebudovaný ! Náš nový CNC riadený stroj môže splniť všetky požiadavky. Možnosti dverovej serie individual slúži pre potreby náročných zákazníkov ktorí si z nášho sortimentu nevybrali. Navrhnite si vlastne otvori na prekreslenie a umiestnenie podla vašich predstav a my ich zrealizujeme.


Hľadanie riešenia ...

Vždy je možnosť, že dodávka môže byť oneskorená z dôvodu technického problému pri výrobe ... alebo ak máte špeciálne požiadavky týkajúce sa Vašej objednávky. Obráťte sa na nás! Budeme sa snažiť nájsť riešenie na mieru pre každý "problém" na zaistenie spokojnosti zákazníkov.

Byť dokonalý ...

Naša spoločnosť pracuje pomocou lakov na vodnej baze už niekoľko rokov. Nejde nám iba o náhradu škodlivých a neekologických polyuretánových lakov, ale aj o zdokonalovanie kvality tohto náteru a dosiahnuť zníženie emisií pri spracovaní a sušení. Od začiatku roka, LINEA zdokonalila techniku ??bielych lakovaných dverí a ral dverí pomocou novej, veľmi zložitej, viacvrstvovej technológie.


Buďte ohľaduplní ...

Okrem vysokého stupňa automatizácie súvisiaceho zvyšovania kvality dbáme aj na dôsledné a úspornejšie využívanie surovín aby vznikalo co najmenej hmotného odpadu ktorý potom použiváme na vykurovanie našich výrobných a kancelárskych priestorov . Vodiaca línia našej firemnej filozofie je by ohľaduplný k životnému prostrediu. V roku 2014 naša firma predstavila tiež revolučný výrobok LINEA-THERMODOOR. V čase zmeny klímy a úspor sú tieto dvere skvelý prostriedok pre úsporu energie a ochrany životného prostredia podla našej filozofie. Špeciálna konštrukcia, ktorá je vyplnená špeciálnou izolačnou polyuretánovou penou bola testovaná Výskumným ústavom pre tepelnú izoláciu. Dvere LINEA-THERMODOOR sú predovšetkým pre miestnosti, ktoré vedú k nevykurovaním priestorom, napríklad z vašej útulnej obývacej izby do nevykurovanej garáži sú tieto dvere perfektné.


Vždy Zlepšovanie ...

Aj keď už došlo už k rozsiahlej investície do výrobných procesov, strojov a budov, IT a logistiky. Budeme pokračovať v tomto spôsobe zlepšenia do budúcnosti.


Zákon o životnom prostredí, vedomie ...

Kladieme vysoký rešpekt pre naše životné prostredie a aspekty súvisiace sním, šetrné a hospodárne využívanie jej zdrojov sú hlavnými zásadami našej firemnej filozofie s ktorou žijeme každý deň. Používame ekologicky šetrné surovíny (napríklad laky na vodnej báze l a recyklované obaly), rovnako aj moderné a šetrné výrobné praktiky (napríklad zotavovanie laku, pálenie vlastného drevného odpadu na vykurovanie našich výrobných a kancelárskych priestorov). Aj bez zaslúženej pozornosti k našej osobnej a spoločenskej zodpovednosti - budeme naďalej chrániť a šetriť naše životné prostredie ..